atkuriamasis kremas veidui brandžiai odai Dr. Kadir Deep Restore Active Nourishing Cream 250ml
Parduotuvėje: Nėra
Nėra
Yra
41364
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Sodrus kremas su maloniu odos pojūčiu. Mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, niacinamido ir magnolijos ekstrakto pagrindu.
Hialurono rūgštis (arba hialuronanas) yra paprastas junginys, tačiau viena universaliausių mūsų kūno molekulių. Ilgą laiką jis buvo klaidingas kaip inertiškas tarpląstelinės erdvės užpildas. Buvo manoma, kad jos funkcijos yra drėgmės balanso palaikymas, siūlių sutepimas ir tarpų užpildymas. Pastaraisiais dešimtmečiais buvo atrasta, kad hialurono rūgštis ir jos fragmentai generuoja pasiuntinius įvairiems signalams apie biologinius procesus ląstelėse. Šiuose procesuose dalyvauja įvairūs receptoriai. 70 kg sveriančiam žmogui yra apie 15 g hialurono rūgšties, iš kurių 5 g pakeičiama kasdien dėl greito skilimo.
Hialurono rūgšties yra skirtinguose audiniuose, pavyzdžiui, sąnariuose, jungiamajame audinyje, akies obuolyje, dantenose ir, žinoma, odoje. Didžiausia hialurono rūgšties koncentracija randama odoje (50 % visos organizme esančios hialurono rūgšties). Hialurono rūgštis yra dermos matricos (tarpląstelinės dermos medžiagos) sudedamoji dalis, ji sudaro gelį, kuriame yra įterptos kolageno ir elastino skaidulos. Hidratuotoje hialurono rūgštyje gali būti iki 1000 kartų daugiau vandens nei jos pačios svoris.
Hialurono rūgšties kiekį odoje veikia išorinis ir vidinis senėjimo procesas. Saulės poveikis pagreitina hialurono rūgšties skilimo procesus dėl laisvųjų radikalų susidarymo. Neapsaugotose vietose skaidymas daugiausia vyksta fermentiniu būdu.
Senstant odoje hialurono rūgštis dramatiškai išnyksta iš epidermio. Pagrindinis su amžiumi susijęs dermos pokytis yra didėjanti sąveika su kitomis audinių struktūromis ir hialurono rūgšties prieinamumo praradimas. Nors specifiniai mechanizmai, susiję su įvairiu hialurono rūgšties signalizavimu, vis dar menkai suprantami, žinoma, kad hialurono rūgštis gali kontroliuoti daugelį biologinių poveikių, įskaitant ląstelių adheziją, ląstelių migraciją ir imunologinių bei uždegiminių procesų reguliavimą. Taip pat žinoma, kad šie biologiniai poveikiai priklauso nuo hialurono rūgšties molekulinės masės ir kad skirtingos molekulinės masės turi skirtingą biologinį poveikį.
Nustatyta, kad mažos molekulinės masės hialurono rūgštis (LMW HA) užtikrina geresnį įsiskverbimą nei didesnės apimties hialurono rūgštis. LMW HA įtakoja biologinius procesus, tokius kaip epidermio ląstelių diferenciacija, sustiprindamas tam tikras epidermio ląstelių sąveikas (glaudžias jungtis). Šios sąveikos silpnėja ir mažėja su amžiumi. LMW HA veikia audinių regeneraciją ir mažina raukšles.
Hyalu-Ron serijos sudėtyje yra hialurono rūgšties, pagamintos biotechnologiniais procesais iš augalinės kilmės žaliavų. Produktuose yra įvairios molekulinės masės hialurono rūgšties. Kiekvienas molekulės dydis turi skirtingą poveikį audiniui.
Pagrindinės veikliosios medžiagos (Primhyal 3K) sudėtyje yra LMW HA, turinčio biologinį mimetinį poveikį: - Stiprina natūralią odos apsaugą, skatinant beta-defensinų (antibakterinių peptidų) išsiskyrimą. - Odos biomechaninių savybių gerinimas – stangrumas. - Matricos komponentų regeneravimas (kolageno ir hialurono rūgšties sintezės stimuliavimas) ir raukšlių mažinimas.
Siekiant padidinti efektyvumą, buvo pridėta papildomų veikliųjų medžiagų:
Aquaxyl – naujos kartos veikliosios medžiagos, veikiančios epidermį ir dermą. Kosmetogenominiu mechanizmu veiklioji medžiaga (augalinės kilmės cukrus) skatina baltymų ir fermentų, būtinų odos barjero funkcijai (įvairių tipų keratino, loricrin, transglutaminazės), sintezę. Akvaksilis skatina epidermio natūralaus drėgmės faktoriaus (NMF) aminorūgščių sintezę. Veiklioji medžiaga taip pat skatina l keramidų ir kitų odos barjerui būtinų lipidų sintezę. Akvaksilis stimuliuoja hialurono rūgšties sintezę epidermyje ir dermoje.
Niacinamidas – niacinamidas turi įvairų teigiamą poveikį odai: palaiko epidermio ir raginio sluoksnio diferenciaciją, skatina lipidų (keramidų) sintezę epidermyje ir palaiko odos barjerą. Niacinamidas stimuliuoja kolageno atstatymą ir remodeliavimą dermoje ir suteikia tolygų odos atspalvį, nes slopina melanosomų perkėlimą į epidermio ląsteles (melanosomos yra ląstelių organelės, atsakingos už pigmento melanino sintezę, saugojimą ir transportavimą).