Elektroninė parduotuvė www.kosmeda.eu priklauso ir yra administruojama UAB „KOSMEDA“ (toliau – Pardavėjas), įmonės kodas 302542700, buveinės adresas L. Asanavičiūtės g. 17, Vilnius.

Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik elektroninėje parduotuvėje kosmeda.eu. Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklėse aptarta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Pirkėjas atlikdamas prekių užsakymą sutinka, jog jo asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas) būtų tvarkomi Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais, net ir tuo atveju, jei užsiregistravęs neišsirinks jam tinkamos prekės. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo kosmeda.eu elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai.

Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus. Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų.

Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi nuimti varnelės žymėjimą prie teiginio „Naujienlaiškis“, arba parašyti nepageidauju gauti "Naujienlaiškio" el.p. reklama@kosmeda.eu

Kopijuoti, atgaminti ir platinti bet kurią informaciją iš elektroninės parduotuvės kosmeda.eu be administracijos raštiško sutikimo griežtai draudžiama. Visos teisės saugomos.  

Product added to wishlist
Prekė pridėta palyginimui