drėkinamas veido kremas-gelis su hialurono rūgštimi ir organinio alavijo ekstraktu 50ml
Parduotuvėje: Nėra
Nėra
Yra
41363
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Lengvos tekstūros dieninis kremas su maloniu odos pojūčiu. Mažos molekulinės masės hialurono rūgšties ir niacinamido pagrindu.
Niacinamidas – Niacino amidas turi platų teigiamą poveikį odai: palaiko epidermio ir raginio sluoksnio diferenciacijos (diferenciacijos) procesą, pagreitina lipidų (keramidų) sintezę epidermyje ir žymiai sustiprina odos barjerą. Niacino amidas stimuliuoja kolageno atsinaujinimą dermoje ir padeda suvienodinti odos atspalvį, nes slopina melanosomų perkėlimą į epidermio ląsteles (melanosomos yra ląstelės organelės, atsakingos už melanino gamybą, saugojimą ir perdavimą pigmentas).
Aquaxil – naujos kartos veikliosios medžiagos, kurios kartu veikia epidermį ir dermą. Kosmetogenomikos mechanizme veiklioji medžiaga (augalinės kilmės cukrus) skatina baltymų ir fermentų, būtinų odos barjero stiprinimui (įvairių tipų keratino, loricrin, transglutaminazės), sintezę, taip pat skatina aminorūgščių, sudarančių odą, gamybą. natūralus epidermio drėgmės faktorius (NMF). Veiklioji medžiaga taip pat skatina keramidų ir kitų lipidų, būtinų odos barjerui, sintezę ir netgi skatina hialurono rūgšties sintezę epidermyje ir dermoje.
Hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių matricos (tarpląstelinės dermos medžiagos) komponentų, sudarančių kolageno ir elastino skaidulas supančią gelį. Hialurono rūgštis gali surišti vandenį 1000 kartų daugiau nei jo masė, todėl ji kontroliuoja vandens kiekį odoje. Hialurono rūgšties kiekiui odoje ir jos kokybei įtakos turi išoriniai senėjimo procesai ir vidiniai senėjimo procesai. Odos apšvitinimas saulėje aiškiai paveikia hialurono rūgštį, kuri dėl laisvųjų radikalų vyksta pagreitinto skilimo procesai, o saulėje neveikiamoje odoje skaidymasis vyksta fermentiškai. Senstančiai odai būdinga tai, kad hialurono rūgštis dramatiškai išnyksta iš epidermio. Dermoje pokyčiai pasireiškia padidėjusiu hialurono rūgšties ryšiu su kitais audinio komponentais ir sumažėjusiu jos prieinamumu. Nors mechanizmas, susijęs su įvairiais hialurono rūgšties signalais, vis dar nežinomas, šiandien aišku, kad hialurono rūgštis veikia ir veikia daugelį biologinių procesų, tokių kaip jungtys tarp epidermio ląstelių, ląstelių judėjimas audinyje, imunologinių procesų reguliavimas, uždegiminiai procesai ir kt. . Taip pat aišku, kad biologinis hialurono rūgšties poveikis priklauso nuo jos molekulinės masės ir kad skirtingos molekulinės masės turi skirtingą poveikį. Nustatyta, kad mažos molekulinės masės hialurono rūgštis geriau prasiskverbia į odą ir turi įtakos biologiniams procesams, tokiems kaip epidermio ląstelių diferenciacija, stiprina tam tikrus epidermio ląstelių ryšius (glaudžius ryšius), kurie silpnina ir mažėja.