• Pristatymas 1-2 d.d.
  • Tik internetu
plaukų kirpimo žirklės Jaguar Pre...

Jaguar plaukų kirpimo žirklės Jaguar Pre Style Relax Slice 6.0“

75,00 €
Su mokesčiais

Parduotuvėje

Nėra

Sandėlyje 1-2 d.d.

Yra

Prekės ID

40742

Venipak paštomatas, nemokamai nuo 52€

Nemokamas pristatymas

Venipak kurjeris, nemokamai nuo 83€

3.2 €

L. Asanavičiūtės g. 17, Vilnius

Nemokamas pristatymas

Omniva paštomatas, nemokomai nuo 52€

Nemokamas pristatymas

Jaguar plaukų kirpimo žirklės: pagamintos iš nerūdijančio plieno sutrumpinto nykščio rankenos Tuščiaviduris šlifavimas ir abiejų peilių šlifavimas, kad pjaustymas būtų be problemų. Klasikinis dizainas suteikia tradicinį pojūtį pjovimo metu. Labai poliruotas. Ilgis: 23,5cm; plotis: 8 cm; Aukštis: 1 cm; Svoris: 0,06 kg

Įperkamas kirpimo žirklės su offsetine rankena. „Jaguar Pre Style“ asortimento kaina yra prieinama tuo pat metu siūlomi Vokietijoje pagaminti nerūdijančio plieno peiliai ir aukštos kokybės konstrukcija. Dėl šio derinio jie tapo mėgstamiausiais studentų ir kvalifikuotų kirpėjų tarpe.

Dabar „Jaguar“ sukūrė „Slice“ versiją, kad galėtumėte pakelti pjovimą į kitą lygį. Taip yra dėl tuščiavidurių šlifuotų ir šlifuotų ašmenų (o ne standartinės versijos mikro dantytų ašmenų), kurie palengvina pjaustymą.

„Jaguar Pre Style Relax Slice“ turi trumpą nykščio rankenėlę, kuri suteikia jai skirtingą formą. Tai padeda atpalaiduoti ranką pjovimo metu ir sumažina įtempimo ir nuovargio tikimybę. Jūsų patogumui taip pat yra nuimamas pirštų atramas ir pirštų žiedai.

Jaguar kirpimo žirklės, šukos, šepečiai, plaukų džiovintuvai pagaminti Vokietijoje.

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Žiūrėtos prekės:

Product added to wishlist
Prekė pridėta palyginimui